SOUTĚŽÍCÍ

I   SOUTĚŽÍCÍ

Od 31. října 2017  budeme na facebooku postupně zveřejňovat medailonky soutěžících, kteří vystoupí se svou show v klubu Royal. Ze všech přihlášených vybíráme celkem 16 soutěžících, zde se o nich můžete dozvědět více:

1

 ALEX KALOUSOVÁ

Kategorie:  Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 5 let

Studio:  Pole Heaven učím, Pole škola se učím

Koníčky:
Na koníčky mimo dětiček zbývá čas pouze vnoci takže jakýkoli druh tvoření dekorace, adventní věnce, svícny, velikonoční dekorace prostě cokoli u čeho můžu chvíli sedět na zadku a vypnout 🙂 

Popis vystoupení:
Zkoušeli jste si někdy zahrát šachovou partii sám se sebou ? A myslíte si že v životě existují situace kdy je to bud černá nebo bílá ? Ráda bych přirovnala šachovou partii k jedné části mého života a tomu co jsem v poslední době prožívala a co řešila. Nejde přece o to se vždy rozhodnout pro jednu barvu, ale dokázat vyřešit tahy které vás v životě někam posunou a ty kterými naopak ztratíte čas nebo i část života. A těch aby bylo co nejméně.

2

 JANA BĚLOCHOVÁ

Kategorie:  Amatér

Jak dlouho se pole dance věnuji: 3,5 roku

Studio:  Firefly

Koníčky:
Běh, umění 

Popis vystoupení:
Vystoupení představí svět z pohledu šikanovaných jedinců a zároveň bude vzkazem lidem, aby se dívali kolem sebe a uvědomili si jakou sílu mají slova.

3

 JANA KOZLOVÁ

Kategorie:  Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: Od roku 2010

Studio:  Decadance, Brno

Koníčky:
Když jsem byla malá, měla jsem koníčka Fanynku, která se splašila a shodila mě na zem.
Od té doby nemám žádné koníčky.
Ale mám kočičku.

Popis vystoupení:
Na žádost soutěžící popis vystoupení nezveřejňujeme.

4

 TEREZA SEIDLOVÁ

Kategorie:  Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 6 let

Studio:  Destiny, Praha

Koníčky:  Čtení, cestování, pečení, kreslení a malování, adrenalin, filmy, poslech filmové hudby, psaní. 

Popis vystoupení: Láska je nekonečné téma, jak v životě, tak v tanci. Rozhodla jsem se to pojmout trochu jinak a pomocí tance vyjádřit pět pro mě nejzásadnějších lásek. Diváci v podstatě uvidí pět krátkých různých choreografií, které na sebe volně navazují. Budou se měnit styly tance, hudba (instrumentální) a úvodem ke každé lásce zazní krátký úryvek z knihy či citát, který trefně uvede diváka do děje. A jaké ty lásky budou? Dětská, romantická, nešťastná, vášnivá a ta nejdůležitější, k sobě samé. Mým cílem je, aby se divák našel v jedné či více z nich a rozpomněl se. Ráda bych vytvořila v divadle atmosféru, která se lidí dotkne. Každý z nás někoho miloval, ale umíme milovat sami sebe?

5

 DEPENDENT DUO (Alena Klapetková, Nikol Vítečková)

Kategorie:  Amatér

Jak dlouho se pole dance věnuji: 1,5 roku

Studio:  Studio Lady - B, Opava

Koníčky:  Pole dance doubles

Popis vystoupení:
Obě pracujeme u policie a každý den se setkáváme s drogově závislými lidmi. Náš příběh bude o dvou mladých dívkách, které se vydaly na špatnou cestu. Dostaly se do společnosti o které si myslely, že jim nabídne něco víc, ale ta je dostane na samé dno. Cesta zpět bude velmi trnitá..

6

 IVETA KOTLABOVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: od roku 2009

Studio: Centrum tance, ERS workout

Koníčky: Kočky, kérky, makeup, kreativní tvorba a tak.

Popis vystoupení: Spread your wings, take a flight! Nikdy jsem si nepředstavovla, že budu dělat, to co dnes a budu maximálně spokojená. V pole dance mám všechno. Jen bylo potřeba se nadechnout a trochu to risknout, ta trocha šílenství. To chci předat dál, ten moment nadšení, nejistoty a radosti z toho, co se může stát. Nádech a "take a flight". Prěd časem jsem dostala nápad s křídly, jasně, už jich tu pár bylo ale ne takhle! Vybavujete si scénu z Black swan? Jak Nina tančila sólo černé labutě a narostla jí křídla? Tak taková budu mít na stagei. Takhle velká, na celých rukou, s barevným peřím, ktomu kostým v australském stylu, nějaké ty platformy a vychutnám si své oblíbené i nové triky na tyči v chytlavém rytmu. Neslibuji příběh, ale zážitek oproštený od pravidel, trochu creepy ale každý by si v tom měl najít své.

7

 TAMARA ŠUMBEROVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 5 let

Studio: Firefly, Praha

Koníčky: pole, práce, cestování

Popis vystoupení: Choreografii, kterou mám v hlavě, bych nazvala "nude dance". Nejde o žádné drama nebo témata, jen hra s pohyby, body shapes, feeling... nechte se překvapit

8

 BARBORA KALENDOVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: od roku 2011/12

Studio: je jich víc, ale hlavně Destiny

Koníčky: Kromě pole dance ještě street workout a balet, dále hudba aktivně i pasivně, hra na trombón a flétnu, umění obecně, knihy, skauting a spousta dalšího, co už nestíhám. I má práce je můj koníček.

Popis vystoupení: Nečekaná láska mezi kočovnou cikánskou dívkou a vesnickým muzikantem, chvíle štěstí, vášeň, žárlivost, zrada... Je možné se postavit proti osudu, který předurčily karty?
Mám ráda vystoupení s příběhem a proto bych ráda předvedla trochu divadla na tyčích, doprovodí mě při tom kromě dalších tanečníků i živě na trubku můj manžel Václav Kalenda.

9

 ANNA SKŘIČKOVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 3 roky

Studio: Decadance Brno

Koníčky: Ráda čtu chodím do divadla, zajímám se o umění a baví mě se učit jazyky

Popis vystoupení: Když jsem byla malá, zdálo se mi, že každý člověk je jako loutka, že je něco mnohem mocnějšího nad námi, něco, co nás ovládá. Co když si ale člověk uvědomí, že nechce být ničí loutka, nechce být nikým ovládaný? Přestřihne nitky a začne žít naplno, tak jako nikdy a přesně o tom bude moje show.

10

 ChiQui - Ivana a Hana Valekové

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 6 let

Studio: Citadela Mefisto Brno, ChiQui Nitra, SK

Koníčky: pole dance, dancehall a naše jobs

Popis vystoupení: Dem qyals mash up di place tonight!

11

 ANETA ČADOVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se věnuji pole dance: 4 roky

Studio: Apokalips pole dance studio, Olomouc

Koníčky:
Pokud zrovna nevisím na tyči, tak mě nejspíš najdete v trampolínové tělocvičně, kde trénuji děti a sama si ještě občas ráda skočím. Dále jsem velký fanda rockové hudby a všeho s ní spojeného.

Popis vystoupení:
A L O N E. Je jedno, jestli žijeme stále v obklopení lidí, nebo jsme spíš vlci samotáři. Je jedno, jak moc se usmíváme a tváříme, že je všechno v pořádku. Je jedno, kdo jsme. Každý pocit osamělosti známe, jen si to někdy nechceme přiznat. Může přijít jen tak, z ničeho nic, aniž by si toho někdo v našem okolí všiml. Co s tím? Jak se s tímto pocitem poprat? Nejlépe na pódiu.

12

 ANASTASIA AKENTYEVA

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 7 let

Studio: Pole Škola, Praha

Koníčky: Cestovaní, Pole Dance, Yoga, tvoření čehokoliv

Popis vystoupení: 70 leta. Jeden den zeny v domacnosti, ktera neni jenom zenou na uklizeni, vyprani a hlidani deti, ale ktera je predevsim zenou. Vystoupeni bude v pin up nadechu, exoticke a s trochou divociny. 

13

 VIVIEN KERTÉSZOVÁ

Kategorie: Amatér

Jak dlouho se pole dance věnuji: 2 roky

Studio: The No limits gym - Bratislava

Koníčky: pole dance

Popis vystoupení: Moje vystúpenie bude zložené z dvoch rolí. Dobrej a zlej. Dobro budem znázorňovať ja, bojujúc proti zlu, ktoré poukazuje na dnešných zlých, falošných ľudi, ktorí ma v minulosti podrazili. Na konci vystúpenia vyhrávam nad zlom.

14

 JANA BEDNÁŘOVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: intenzivně od r. 2015, předtím pár soukromek za rok

Studio: Apokalips Olomouc

Koníčky: dál se věnuji full kontaktu (kickbox), dělám i rozhodčí, ráda střílím z krátkých zbraní, víno 🙂

Popis vystoupení: nevím, jak nejlépe přiblížit své vystoupení. Snad jen tak, že v něm nebudu sama... Hudební doprovod mi bude dělat zpěvačka a kamarádka, ze které, když zpívá, tak mám husí kůži. Když jsme spolu byly vloni na základní odborné připravě, Kája nám zazpívala I See Fire od Sheerana a já si tenkrát řekla, že by bylo krásný dát to dohromady na pódium. Nejen pro nás, ale určitě i pro diváky. A když už jsem byla u toho živého zpěvu, proč to nedát na živo komplet a sehnala jsem si kytaru. A tak to všechno nějak vzniklo a já sama jsem zvědavá, jak se vám to bude líbit.

15

 YAYU NĚMCOVÁ LOPATIO & ONDŘEJ NĚMEC

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: necelých 7 let (Yayu)

Studio: Firefly studio, Praha & Poletime studio, Praha

Koníčky: My jsme rádi když máme volno a můžeme být chvíli spolu.

Popis vystoupení: Každá druhá pohádka končí větou " a žili spolu až navěky ", ale jaká je realita? Jaký opravdu bývá milostný vztah mezi dvěma lidmi? Je to jako v pohádce? 🙂

Chtěli bychom ztvárnit jednotlivé fáze vztahu. První setkání, zamilovanost, vášeň, hádky, svatba ... a bude "happily ever after"?? ...no to se uvidí...

16

 VITA GRIGOVÁ

Kategorie: Profi

Jak dlouho se pole dance věnuji: 4 roky

Studio: Independance

Koníčky: vaření, kosmetika, procházky

Popis vystoupení: Taky se poznáte? Koupíte hezký topík a kraťásky, přidáte k tomu sexy boty na platformě a chcete zkusit ten pověstný pole dance. Ono přece nebude tak těžký udělat pár otočet a hezký se povrtět. A i přesto, že hned vzápěti zjistíte, že ono není tak snadné, stane se to celoživotní vášni. Tento přiběh je velice osobní, ale zároveň spousta tanečnic se v něm pozná. Je to vtipné pojetí momentíku, které každá poledancerka zažila, první procházka na podpadtcích, triky "podej mi nohu" a neustále utírání rukou vším, co pod tu ruku přijde. Je to cesta až na vrchol, ale ten vlastní, kde hlavním cílem je cesta.