O SOUTĚŽI

o soutezi

I   O SOUTĚŽI

Získej si publikum a máš vyhráno. Řekni nám, co k tomu potřebuješ – ostatní je na tobě.

Express Yourself by Pole&Me z.s. je jediná soutěž v pole dance v České republice zaměřená na show. Cílem Pole&Me je soutěžící co nejméně omezit pravidly a umožnit jim předvést vystoupení podle svých představ a fantazie. Není důležité, jak obtížné triky nebo kombinace soutěžící umí, podstatné je, jestli si svým vystoupením získá porotu a diváky, kteří pak určí vítěze.

Všichni soutěžící se utkají v jedné společné kategorii, protože věříme, že perfektní show dokáže udělat profesionál i amatér. Do finálového večera postoupí 14-16 soutěžících.

Soutěžící budou svým tanečním vystoupením bojovat o dvě hlavní ceny. Cena poroty: výhra 10 000 Kč pro nejlepší vystoupení, rozhodnutí odborné poroty. Cena diváků: výhra 10 000 Kč pro nejlepší vystoupení, rozhodnutí diváckého hlasování. Pokud porota i diváci vyberou stejné vystoupení, vítěz bude jen jeden a odnese si obě výhry, celkem tedy 20 000 Kč. 

Sedmý ročník soutěže se bude konat v sobotu 11. 3. 2023 v prostoru La Fabrika – Komunardů 1001/30, Praha 7. Start 19:30, open door 18:30. Těšíme se na vás!