INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

infopro

 INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

Finálový večer proběhne v sobotu 6.2. 2021 v klubu Royal. Adresa klubu je Vinohradská 48, Praha.

Soutěží se pouze v rámci jedné kategorie, přihlásit se může každý bez omezení věku a státní příslušnosti. Podmínkou je znalost ČJ na běžné komunikační úrovni. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, trojice atd (bez omezení). Co očekáváme od vašeho vystoupení? Show!

Jak bude vystoupení dlouhé, na jakou hudbu a na jaké téma je jen a pouze na vás. Vyberte si co se vám líbí. S důvěrou v soudnost našich soutěžících nejsou kladeny žádné požadavky na kostým.

K dispozici budou dvě chromové tyče značky X-pole competition o průměru 45 mm a výšce 4 m, vzdálené od sebe cca 3 m. Soutěžící sami specifikují v přihlášce, zda chtějí obě tyče statické, spinové  nebo jednu statickou a jednu spinovou (v případě jedné statické a jedné spinové bude spinová tyč vpravo z pohledu diváků). Gripování tyčí je povoleno, s výjimkou gripů na bázi včelích vosků. Ty mohou být použity pouze na tělo, nikoli na tyč. Používání rukavic a chráničů je povoleno. Pořadí jednotlivých vystoupení určí organizátoři na základě technických požadavků vystupujících. 

V přihlášce prosím věnujte největší pozornost bodu “popis připravovaného vystoupení”. Organizátoři soutěže budou při výběru  postupující vycházet z tohoto bodu.  Dejte si proto prosím při popisu vašeho vystoupení opravdu záležet a nebojte se se rozepsat. Přiložené video je pouze doplňkové, pro naši orientaci  ohledně vašich technických dovedností, nemusí být natočeno za účelem této přihlášky, akceptujeme záznam z jakéhokoli pole dance vystoupení nebo tréninku soutěžícího.

K dispozici bude samozřejmě světelný park a projekce nebo LED obrazovka. Pokud si nejste jisti, zda je váš nápad možno realizovat, kontaktujte nás prosím na email info@pole-me.cz Poradíme vám, všem chceme vyjít  maximálně vstříc a umožnit jim realizovat jedinečná vystoupení.

Uzávěrka přihlášek je 18. 10. 2020 v 23:59. Pro účast v soutěži je nutné uhradit  registrační poplatek ve výši 750 Kč / soutěžní číslo, a to nejpozději do 25. 10. 2020 na účet č. 2900874562/2010. Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo a do poznámky napište své jméno.

Postupující budou informováni o postupu e-mailem dne 31. 10. 2020. 

Přihlášku můžete vyplnit
ZDE