INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

infopro

 INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

Finálový večer proběhne 3.2. 2018 v klubu Royal. Adresa klubu je Vinohradská 48, Praha 2.

Soutěží se pouze v rámci jedné kategorie, přihlásit se může každý bez omezení věku a státní příslušnosti. Podmínkou je znalost ČJ na běžné komunikační úrovni. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, trojice atd. (bez omezení). Označení amatér/profesionál je čistě orientační, nicméně porotci i diváci budou o této kategorii informováni a může to ovlivnit jejich hodnocení. Letos poprvé zavádíme i speciální cenu pro amatéry, vyhrát tedy může opravdu každý! Co očekáváme od vašeho vystoupení? Show!

Jak bude vystoupení dlouhé, na jakou hudbu a na jaké téma je jen a pouze na vás. Vyberte si co se vám líbí. S důvěrou v soudnost našich soutěžících nejsou kladeny žádné požadavky na kostým.

K dispozici budou dvě chromové tyče značky X-pole competition o průměru 45 mm a výšce 4 m, vzdálené od sebe minimálně 3 m. Soutěžící sami specifikují v přihlášce, zda chtějí obě tyče statické nebo jednu statickou a jednu spinovou. V případě jedné statické a jedné spinové bude spinová tyč vlevo z pohledu diváků. Kvůli technickým komplikacím, které provázely první ročník soutěže, nemůžeme bohužel garantovat možnost obou tyčí spinnových. Více info ohledně této varianty poskytneme případným zájemcům na emailu. Gripování tyčí je povoleno, s výjimkou gripů na bázi včelích vosků. Ty mohou být použity pouze na tělo, nikoli na tyč. Pořadí jednotlivých vystoupeníurčí organizátoři na základě technických požadavků vystupujících (tyče spinové/nespinové, grip ano/ne). Používání rukavic a chráničů je povoleno.

V přihlášce prosím věnujte největší pozornost bodu “popis připravovaného vystoupení”. Organizátoři soutěže budou vybírat postupující především na základě tohoto bodu a zaslaných videí. Přiložené video nemusí být natočeno jen za účely této přihlášky, akceptujeme záznam z jakéhokoli pole dance vystoupení soutěžícího.

Prosíme soutěžící, aby brali ohled na interiér klubu a soutěžní tyče. Vystoupení nesmí být v rozporu s bezpečnostními předpisy (to se týká zejména těch, kdo chtějí použít pyroefektyapod). K dispozici je světelný park a videoprojektor. Pokud si nejste jisti, zda je váš nápad možno realizovat, kontaktujte nás prosím na email info@pole-me.cz Poradíme vám a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Uzávěrka přihlášek je 24. 10. 2017 v 23:59

Postupující budou informováni o postupu e-mailem dne 31. 10. 2017. a vyzváni k zaplacení registračního poplatku ve výši 600 Kč. Pro účast v soutěži je nutné uhradit poplatek nejpozději do 8. 11. 2017. 

Přihlášku můžete vyplnit
ZDE