INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

infopro

 INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

Finálový večer proběhne 1.2. 2020 v klubu Royal. Adresa klubu je Vinohradská 48, Praha 2.

Soutěží se pouze v rámci jedné kategorie, přihlásit se může každý bez omezení věku a státní příslušnosti. Podmínkou je znalost ČJ na běžné komunikační úrovni. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, trojice atd (bez omezení). Označení amatér/profesionál je čistě orientační, nicméně porotci i diváci budou o této kategorii informováni a může to ovlivnit jejich hodnocení. Již potřetí budeme udělovat i speciální cenu pro nejlepší amatérské číslo, vyhrát tedy může opravdu každý! Co očekáváme od vašeho vystoupení? Show!

Jak bude vystoupení dlouhé, na jakou hudbu a na jaké téma je jen a pouze na vás. Vyberte si co se vám líbí. S důvěrou v soudnost našich soutěžících nejsou kladeny žádné požadavky na kostým.

K dispozici budou dvě chromové tyče značky X-pole competition o průměru 45 mm a výšce 4 m, vzdálené od sebe minimálně 3 m. Soutěžící sami specifikují v přihlášce, zda chtějí obě tyče statické nebo jednu statickou a jednu spinovou. V případě jedné statické a jedné spinové bude spinová tyč vlevo z pohledu diváků. Kvůli technickým komplikacím, které provázely první ročník soutěže, nemůžeme bohužel 100% garantovat možnost obou tyčí spinnových. Více info ohledně této varianty poskytneme případným zájemcům na emailu. Gripování tyčí je povoleno, s výjimkou gripů na bázi včelích vosků. Ty mohou být použity pouze na tělo, nikoli na tyč. Pořadí jednotlivých vystoupení určí organizátoři na základě technických požadavků vystupujících. Používání rukavic a chráničů je povoleno.

V přihlášce prosím věnujte největší pozornost bodu “popis připravovaného vystoupení”. Organizátoři soutěže budou vybírat postupující především na základě tohoto bodu a jako doplňkové bude až posléze shlédnutí videa. Dejte si prosím při popisu vašeho vystoupení opradu záležet. Přiložené video nemusí být natočeno jen za účely této přihlášky, akceptujeme záznam z jakéhokoli pole dance vystoupení soutěžícího.

K dispozici bude samozřejmě světelný park a projekce nebo LED obrazovka. Pokud si nejste jisti, zda je váš nápad možno realizovat, kontaktujte nás prosím na email info@pole-me.cz Poradíme vám a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Uzávěrka přihlášek je 21. 10. 2019 v 23:59. Pro účast v soutěži je nutné uhradit také registrační poplatek ve výši 700 Kč / soutěžní číslo, a to nejpozději do 25. 10. 2019 na účet č. 2900874562/2010. Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo a do poznámky napište své jméno.

Postupující budou informováni o postupu e-mailem dne 31. 10. 2019. 

Přihlášku můžete vyplnit
ZDE