INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

infopro

 INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

Finálový večer proběhne 2.2. 2019 v klubu Royal. Adresa klubu je Vinohradská 48, Praha 2.

Soutěží se pouze v rámci jedné kategorie, přihlásit se může každý bez omezení věku a státní příslušnosti. Podmínkou je znalost ČJ na běžné komunikační úrovni. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, trojice atd (bez omezení). Označení amatér/profesionál je čistě orientační, nicméně porotci i diváci budou o této kategorii informováni a může to ovlivnit jejich hodnocení. Již podruhé budeme udělovat i speciální cenu pro nejlepší amatérské číslo, vyhrát tedy může opravdu každý! Co očekáváme od vašeho vystoupení? Show!

Jak bude vystoupení dlouhé, na jakou hudbu a na jaké téma je jen a pouze na vás. Vyberte si co se vám líbí. S důvěrou v soudnost našich soutěžících nejsou kladeny žádné požadavky na kostým.

K dispozici budou dvě chromové tyče značky X-pole competition o průměru 45 mm a výšce 4 m, vzdálené od sebe minimálně 3 m. Soutěžící sami specifikují v přihlášce, zda chtějí obě tyče statické nebo jednu statickou a jednu spinovou. V případě jedné statické a jedné spinové bude spinová tyč vlevo z pohledu diváků. Kvůli technickým komplikacím, které provázely první ročník soutěže, nemůžeme bohužel 100% garantovat možnost obou tyčí spinnových. Více info ohledně této varianty poskytneme případným zájemcům na emailu. Gripování tyčí je povoleno, s výjimkou gripů na bázi včelích vosků. Ty mohou být použity pouze na tělo, nikoli na tyč. Pořadí jednotlivých vystoupení určí organizátoři na základě technických požadavků vystupujících. Používání rukavic a chráničů je povoleno.

V přihlášce prosím věnujte největší pozornost bodu “popis připravovaného vystoupení”. Organizátoři soutěže budou vybírat postupující především na základě tohoto bodu a jako doplňkové bude až posléze shlédnutí videa. Přiložené video nemusí být natočeno jen za účely této přihlášky, akceptujeme záznam z jakéhokoli pole dance vystoupení soutěžícího.

K dispozici bude samozřejmě světelný park a stejně jako minulý rok LED obrazovka. Pokud si nejste jisti, zda je váš nápad možno realizovat, kontaktujte nás prosím na email info@pole-me.cz Poradíme vám a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Uzávěrka přihlášek je 24. 10. 2018 v 23:59

Postupující budou informováni o postupu e-mailem dne 31. 10. 2018. a vyzváni k zaplacení registračního poplatku ve výši 700 Kč. Pro účast v soutěži je nutné uhradit poplatek nejpozději do 9. 11. 2018. 

Přihlášku můžete vyplnit
ZDE