ORGANIZÁTOŘI

Linda

 LINDA VEDRALOVÁ

Vztah já a pole dance
S pole dance jsem se poprvé setkala v roce 2007, v jeho sportovní podobě se mu intenzivně věnuji od roku 2009. Jsem certifikovanou instruktorkou programu Vertical Dance (UK), spolumajitelkou tanečního studia Firefly a na Mistrovství ČR v pole sport 2013 a 2014 jsem se podílela jako jeden z hlavních organizátorů.

Ve volném čase se věnuji
Pole dance byl dlouho mým velkým zájemem a skutečnost, že se prolnul s mým zaměstnáním způsbila, že jsem workoholik. Většinu svého volného času obětuji studiu, pole dance a věcí kolem něj. Podobně návykový jako tyč je sportovní parašutismus, kterému se s přítelem věnujeme cca rok.

Vzdělání, zaměstnání
Po gymnáziu jsem vystudovala na VŠ obor mediální a sociální komunikace. Oboru se věnuji pouze okrajově, od roku 2009 jsem lektorkou pole dance na plný úvazek a starám se o chod studia.

Vanda

 VANDA MAREŠOVÁ

Vztah já a poledance
Pole dance se aktivně věnuji od roku 2011. O rok později jsem se zúčastnila své první soutěže a následně v soutěžení poměrně úspěšně pokračovala. Přesto mi na soutěžích vždy něco chybělo, a to právě možnost svobodného vyjádření sebe sama, bez svazujících pravidel a omezení, proto mě myšlenka Pole & Me hned zaujala. V současnosti se tedy podílím na jeho přípravě a zároveň působím v pražském studiu Pole Škola jako certifikovaná lektorka pole dance.

Vzdělání, zaměstnání
Vystudovala jsem ekonomii na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze. Po dosažení bakalářského titulu jsem se však rozhodla svou energii směřovat jiným směrem. Zanechala jsem tak studia i své tehdejší práce, a od roku 2014 se plně věnuji výuce pole dance.

Ve volném čase se věnuji
Protože je mi práce koníčkem, většinu svého času věnuji právě pole dance, pilates a svému vlastnímu rozvoji. Stejným dílem se věnuji příteli, kterému také pomáhám v jeho práci, a svým blízkým.

Zuzana T.

I   ZUZANA TICHÁ

Vztah já a pole dance
Tanec je činností, u které dokážu vypnout. Zkoušela jsem hodně tanečních stylů, ale většinou to skončilo na tom, že na začátku bylo potřeba hrozně moc techniky a člověk nemohl začít rovnou řádit. Pole dance je v tomhle perfektní, člověk se zapotí během pár minut a od začátku je to výzva. S každou další lekcí je cítit progres a tělo sílí a fyzikální zákonitosti přestávají platit.

Vzdělání, zaměstnání
Jsem freelancer na poli audiovizuální tvorby.

Ve volném čase se věnuji
Survival výpravám do divočiny, procházkám se sluchátkama, józe, tanci, cyklovýletům. Pití piva, čaje a společně s tím přirozeně i přátelům a rodině. Čtení. Chození do artových kin, na koncerty, na výstavy, na masáž... Volnej čas je dobrej!

.

Lucia

I   LUCIA ŠTULRAJTEROVÁ

Vztah já a pole dance
Pole dance je pre mňa priestor pre realizáciu a na druhej strane priestor pre inšpiráciu. Je to moja vášeň, môj voľný čas, moja zábava a zdroj kreativity. Venujem sa mu 4 roky a za tú dobu som mala možnosť zúčastniť sa rôznych súťaží a eventov a spolupracovať so zaujímavými ľuďmi z pole dance priemyslu na národnej i medzinárodnej úrovni. 

Vzdělání a zaměstnání
Po skončení vysokých skôl v Nitre a Brne som sa nedávno presťahovala kvôli práci do Prahy. Pracujem ako produkcna v obsahovej agentúre Bubble. 

Ve volném čase se věnuji
Môj voľný čas väčšinou vypĺňa práve pole dance, ktorý nie je mojím zamestnaním. Inak mám rada všetky ďalšie veci, ktoré sa spájajú s pohybom. V lete beh, aktuálne i longboard, v zime snowboarding.

Majda

I   MAJDA VALIŠOVÁ

Vztah já a poledance
K pole dance jsem se dostala tak trochu náhodou. Hledala jsem sport blízko místa, kde bydlím a studio je jen přes ulici. Po prvních lekcích, i přes spoustu bolesti a modřin, nešlo přestat.

Vzdělání, zaměstnání
Vystudovala jsem Mezinárodní vztahy a EU, ale v oboru jsem nikdy nepůsobila. Osud chtěl, že jsem se nakonec dostala k oboru, který jsem nikdy dělat nechtěla, tedy finance a účetnictví. V současné době spoluvlastním bezpečnostní agenturu a „pro zábavu“ dělám účetnictví několika subjektům.

Ve volném čase se věnuji
Pole dance, cestování, nákupy, které bych určitě měla omezit, ale člověk si prostě nemůže moct. Ráda něco plánuji a buduji, tak je teď mojí zábavou oprava chaty.

Zuzana K.

I   ZUZANA KŇAVOVÁ

Vztah já a pole dance
Aktivně se pole dance věnuji od roku 2010. O rok později jsem otevřela první pole dance studio INTIMATE ve Východočeském kraji, konkrétně v Pardubicích, další pak v roce 2014 v Hradci Králové. Pole dance pro mě znamená hlavně obrovskou svobodu a variabilitu pohybu i vyjádření. Dlouho jsem se věnovala gymnastice a výrazovému tanci a pole dance mi dovoluje propojovat obojí.

Vzdělání a zaměstnání
Jsem bakalář historicko-literárních studií na Filozofické fakultě v Pardubicích. Nyní se naplno věnuji oběma tanečním studiím a také tvorbou velkých multižánrových projektů v divadlech, kde účinkují amatéři a umělci nejen z pole dancového světa.

Ve volném čase
cestuji do zahraničí kvůli přítelově zaměstnání. Také se věnuji tvůrčímu psaní a turistice. Díky pole dance a studiu jsem poznala spousty skvělých inspirativních lidí, se kterými se mohu podílet na realizování neotřelých nápadů , což vyplňuje zbytek mého osobního času.

Míša

I   MÍŠA PLEVOVÁ

Vztah k pole dance
Nikdy jsem neměla pocit, že bych byla pohybově příliš nadaná, kromě tanečních jsem se nikdy žádnému tanci nevěnovala, ale když se objevil Pole dance, tak jsem si řekla že to musím zkusit. První hodinu jsem navštívila v roce 2013 a bylo to naprosto úžasné, člověk neustále překonává sám sebe a je jedno jestli je ohebný nebo spíše silově zaměřený, každý si v něm najde to svoje. Intenzivněji jsem se pole dance začala věnovat až v roce 2015, kdy se chystám na své první vystoupení.

Vzdělání a zaměstnaní
V roce 2012 jsem úspěšně ukončila magisterské studium ekonomie na Provozně ekonomické fakultě ČZU, necelé tři roky jsem pracovala jako asistentka daňového poradce/účetní a v současné době pracuji v nadnárodní společnosti jako reportingový specialista.

Ve volném čase se věnuji 
Více se v současné době snažím věnovat pole dance, ale volné chvíle zatím nejvíce věnuji golfu, který hraji od roku 2010.

Adéla

I   ADÉLA PROVAZNÍKOVÁ

Vztah k pole dance
Pole dance mě chytil hned během mého prvního kurzu v roce 2011 zejména díky své náročnosti a částečné kontroverzi, která ho tehdy doprovázela. Nadšení z tohoto sportu mi vydrželo i nadále, v roce 2016 jsem začala pole dance učit. Strašně ráda vystupuji při nesoutěžních příležitostech a tvořím choreografie pro sebe či své kurzistky.

Vzdělání, zaměstnání
Vystudovala jsem organickou chemii na Přírodovědecké fakultě UK, v současné době zde pokračuji studiem doktorátu. V rámci studia pracuji na Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd, kde se zabývám především nanotechnologiemi a nádorovými antigeny.

Ve volném čase se věnuji
Největší část mého volného času patří pole dance – výuka, příprava choreografií, doplňkové tréninky. Zbožňuji kresbu a malbu, nicméně poslední dobou se jim věnuji v omezené míře.