ORGANIZÁTOŘI

Linda

 LINDA VEDRALOVÁ

Vztah já a pole dance
S pole dance jsem se poprvé setkala v roce 2007, v jeho sportovní podobě se mu intenzivně věnuji od roku 2009. Jsem certifikovanou instruktorkou programu Vertical Dance (UK), spolumajitelkou tanečního studia Firefly a na Mistrovství ČR v pole sport 2013 a 2014 jsem se podílela jako jeden z hlavních organizátorů.

Ve volném čase se věnuji
Pole dance byl dlouho mým velkým zájemem a skutečnost, že se prolnul s mým zaměstnáním způsbila, že jsem workoholik. Většinu svého volného času obětuji studiu, pole dance a věcí kolem něj. Podobně návykový jako tyč je sportovní parašutismus, kterému se s přítelem věnujeme cca rok.

Vzdělání, zaměstnání
Po gymnáziu jsem vystudovala na VŠ obor mediální a sociální komunikace. Oboru se věnuji pouze okrajově, od roku 2009 jsem lektorkou pole dance na plný úvazek a starám se o chod studia.

Tereza

 TEREZA BÍNOVÁ

Vztah já a poledance

Pole dance je láska :))

Vzdělání, zaměstnání

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na komerční komunikace. Nyní pracuji jako office managerka v contentové agentuře.

Ve volném čase se věnuji

Můj volný čas vyplňuje především pole dance. Mám radost, že mohu trénovat a působit jako lektorka ve studiu Firefly, kde vyučuji pravidelné kurzy a individuální lekce. Pokud nevisím na tyči, tak vedle ní pravděpodobně stojím na rukou :)), učím se o zdravém pohybu nebo cestuju po světě s batohem na zádech. 

Zuzana T.

I   ZUZANA TICHÁ

Vztah já a pole dance
Tanec je činností, u které dokážu vypnout. Zkoušela jsem hodně tanečních stylů, ale většinou to skončilo na tom, že na začátku bylo potřeba hrozně moc techniky a člověk nemohl začít rovnou řádit. Pole dance je v tomhle perfektní, člověk se zapotí během pár minut a od začátku je to výzva. S každou další lekcí je cítit progres a tělo sílí a fyzikální zákonitosti přestávají platit.

Vzdělání, zaměstnání
Jsem freelancer na poli audiovizuální tvorby.

Ve volném čase se věnuji
Survival výpravám do divočiny, procházkám se sluchátkama, józe, tanci, cyklovýletům. Pití piva, čaje a společně s tím přirozeně i přátelům a rodině. Čtení. Chození do artových kin, na koncerty, na výstavy, na masáž... Volnej čas je dobrej!

.

Lucia

I   LUCIA ŠTULRAJTEROVÁ

Vztah já a pole dance

Pole dance je pre mňa neobmedzený priestor, v ktorom vyjadrujem svoje kreatívne ,,JA,,. Venujem sa mu od roku 2012 a za tú dobu mal pre mňa pole dance veľa tvárí. Začínala som ako kurzistka, neskôr ako lektorka, pokračovala som súťažením a spoluprácami v zahraničí, aktuálne hlavne učím, porotcujem a venujem sa svojej pole dancovej identite Flowments, ktorá sa z nevinnej myšlienky vyklubala na zaujímavý projekt so svojou filozofiou, logom i merchom.

Vzdělání a zaměstnání

Mám vyštudované 2 vysoké školy – Regionálny rozvoj v Nitre a Regeneráciu a výživu v športe v Brne, kde som po doštudovaní ostala na doktorantúre v odbore Kinantropológia. Aktuálne pracujem ako produkčná v obsahovej agentúre Follow Bubble.

Ve volném čase se věnuji

Vo svojom voľnom čase sa venujem práve pole dance, ale inak zimu rada trávim na snowboarde a leto v bežeckých botách. Hrám sa s mojím Flowments a hodne varím.

Majda

I   MAJDA VALIŠOVÁ

Vztah já a poledance
K pole dance jsem se dostala tak trochu náhodou. Hledala jsem sport blízko místa, kde bydlím a studio je jen přes ulici. Po prvních lekcích, i přes spoustu bolesti a modřin, nešlo přestat.

Vzdělání, zaměstnání
Vystudovala jsem Mezinárodní vztahy a EU, ale v oboru jsem nikdy nepůsobila. Osud chtěl, že jsem se nakonec dostala k oboru, který jsem nikdy dělat nechtěla, tedy finance a účetnictví. V současné době spoluvlastním bezpečnostní agenturu a „pro zábavu“ dělám účetnictví několika subjektům.

Ve volném čase se věnuji
Pole dance, cestování, nákupy, které bych určitě měla omezit, ale člověk si prostě nemůže moct. Ráda něco plánuji a buduji, tak je teď mojí zábavou oprava chaty.

Zuzana K.

I   ZUZANA KŇAVOVÁ

Vztah já a pole dance
Aktivně se pole dance věnuji od roku 2010. O rok později jsem otevřela první pole dance studio INTIMATE ve Východočeském kraji, konkrétně v Pardubicích, další pak v roce 2014 v Hradci Králové. Pole dance pro mě znamená hlavně obrovskou svobodu a variabilitu pohybu i vyjádření. Dlouho jsem se věnovala gymnastice a výrazovému tanci a pole dance mi dovoluje propojovat obojí.

Vzdělání a zaměstnání
Jsem bakalář historicko-literárních studií na Filozofické fakultě v Pardubicích. Nyní se naplno věnuji oběma tanečním studiím a také tvorbou velkých multižánrových projektů v divadlech, kde účinkují amatéři a umělci nejen z pole dancového světa.

Ve volném čase
cestuji do zahraničí kvůli přítelově zaměstnání. Také se věnuji tvůrčímu psaní a turistice. Díky pole dance a studiu jsem poznala spousty skvělých inspirativních lidí, se kterými se mohu podílet na realizování neotřelých nápadů , což vyplňuje zbytek mého osobního času.

Míša

I   MÍŠA PLEVOVÁ

Vztah k pole dance
Nikdy jsem neměla pocit, že bych byla pohybově příliš nadaná, kromě tanečních jsem se nikdy žádnému tanci nevěnovala, ale když se objevil Pole dance, tak jsem si řekla že to musím zkusit. První hodinu jsem navštívila v roce 2013 a bylo to naprosto úžasné, člověk neustále překonává sám sebe a je jedno jestli je ohebný nebo spíše silově zaměřený, každý si v něm najde to svoje. Intenzivněji jsem se pole dance začala věnovat až v roce 2015, kdy se chystám na své první vystoupení.

Vzdělání a zaměstnaní
V roce 2012 jsem úspěšně ukončila magisterské studium ekonomie na Provozně ekonomické fakultě ČZU, necelé tři roky jsem pracovala jako asistentka daňového poradce/účetní a v současné době pracuji v nadnárodní společnosti jako reportingový specialista.

Ve volném čase se věnuji 
Více se v současné době snažím věnovat pole dance, ale volné chvíle zatím nejvíce věnuji golfu, který hraji od roku 2010.

Adéla

I   ADÉLA ŠIMKOVÁ

Vztah k pole dance
Pole dance mě chytil hned během mého prvního kurzu v roce 2011 zejména díky své náročnosti a částečné kontroverzi, která ho tehdy doprovázela. Nadšení z tohoto sportu mi vydrželo i nadále, v roce 2016 jsem začala pole dance učit. Strašně ráda vystupuji při nesoutěžních příležitostech a tvořím choreografie pro sebe či své kurzistky.

Vzdělání, zaměstnání
Vystudovala jsem organickou chemii na Přírodovědecké fakultě UK, v současné době zde pokračuji studiem doktorátu. V rámci studia pracuji na Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd, kde se zabývám především nanotechnologiemi a nádorovými antigeny.

Ve volném čase se věnuji
Největší část mého volného času patří pole dance – výuka, příprava choreografií, doplňkové tréninky. Zbožňuji kresbu a malbu, nicméně poslední dobou se jim věnuji v omezené míře.

Pavlína

I   PAVLÍNA HAJDUCHOVÁ

Vztah k pole dance

První lekci pole dance jsem navštívila v roce 2014. Stálo mě to spoustu přemlouvání, protože jsem nevěřila, že bych bez sportovních zkušeností mohla něco takového zvládnout. Každopádně hned po první lekci se mi začal měnit svět. Najednou jsem získala sebedůvěru ve své schopnosti a motivaci změnit svůj přístup k životu. Od té doby jsem prošla určitou transformací a pole dance je mým důležitým pomocníkem. Momentálně se školím na lektora pole dance.

Vzdělání, zaměstnání
Pracuji v oblasti e-commerce.

Ve volném čase se věnuji
Ve volném čase se kromě pole dance ráda věnuji józe, brázděním ulic na kole a dalším aktivitám spojených se sportem. Ráda čtu, chodím do kin na nezávislé filmy, cestuji a snažím se pracovat na svém osobním rozvoji.