ORGANIZÁTOŘI

Linda

 LINDA VEDRALOVÁ

má celou tuto soutěž na svědomí. Vysnila si ji už v roce 2015. Od té doby se soutěž stala tak populární, že už by se jí nemohla vzdát, ani kdyby chtěla. Dělá tak trochu do všeho, protože zná Pole&Me a český pole dance jako svoje boty. Její hlavní povinností je letos technické zajištění stage, stavby truss konstrukce a tyčí, komunikace s kabaretem a tvorba tištěných materiálů, ale buďte si jisti, že má přehled úplně o všem.

Pavlína

I   PAVLÍNA HAJDUCHOVÁ

bude mít plnou mailovou schránku přihlášek a plnou hlavu dotazů, je totiž hlavní kontaktní osobou pro naše soutěžící. Má na starosti průběh hlasování o postupu do finále a bude postupující soutěžící kontaktovat. Od nich vysbírá materiály a podklady k finálovým vystoupením, abychom měli všechno bezchybně připraveno. Když nám zapomnětliví soutěžící nepošlou všechno potřebné včas, bude na ně čekat připomínací mail od Pavlíny. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vašeho vystoupení, Pavlína vám se vším poradí.

Tereza

 TEREZA BÍNOVÁ

ví, že nejen láska prochází žaludkem. Sportovní výkony se nalačno podávají opravdu těžko. No a hladová porota, to je teprve neštěstí! Tereza udělá všechno pro to, aby měli naši soutěžící, porota, ale i vy, diváci, během finálového večera o catering postaráno. Pokud nám chcete během finále s něčím pomoct, například s čištěním tyčí nebo provozem šatny, domluvíte se na tom právě s Terezou.

Adéla

I    ADÉLA ŠIMKOVÁ

to pořádně rozjede až po výběru postupujících vystoupení. Finálová představení si nastuduje, připraví jejich rozpis a také podrobný plán na náš velký večer, aby šlo všechno jako po másle. Uvidíte se s ní už během generálky, kde vám pomůže vyladit nasvícení vaší show.

Zuzka

I   ZUZANA KŇAVOVÁ

je schopna s nadhledem zrealizovat to, co by každý jiný člověk vyhodnotil jako nemožné. Takový člověk se uplatní úplně všude, ale pro soutěž, která téměř nemá pravidla a snaží se vystupujícím co nejvíce vyhovět, je osoba Zuzčiných kvalit k nezaplacení. Její práci uvidíte v podobě celého finálového večera. Zuzka nám pomůže celý program sestavit a uskutečnit tak, aby se líbil nejen nám, ale hlavně vám, divákům.

Lenie

I   LENIE HUŇKOVÁ

je zkušená porotkyně a proto ví, bez čeho se taková porota neobejde. Postará se o to, aby měli porotci připraveno vše potřebné a mohli se naplno soustředit na výkony našich soutěžících. Diváci mají v Pole&Me stejné slovo jako porota, proto i divácké hlasování patří do Lenčiných kompetencí. Během večera bude také hlavní kontaktní osobou pro moderátora. Pokud vás překvapí, že náš moderátor toho ví o soutěžících hodně, vsadíme se, že mu to napráskala právě Lenka.

Anita

I   ANITA SCHWARTZOVÁ

na vás promlouvá i právě teď. Píše totiž naše texty – jak na web, tak na sociální sítě. Navíc komunikuje se sponzory a cokoliv, s čím se budete fotit ve fotokoutku, určitě prošlo Anitinýma rukama. Pokud se skácíte z tyče, Anita se o vás, jakožto lékařka, bude muset postarat – proto to, prosíme, nedělejte. 

Andrea

I   ANDREA PERNICOVÁ

se v práci věnuje číslům a tabulkám a kupodivu ji to neodradilo od toho, pomoct s nimi i nám. Andrea nám sestavila rozpočet a my už se do něj pouze musíme vejít. Upravuje nám i webové stránky, takže její práci si právě prohlížíte. Každou vstupenku, kterou si koupíte, vytvořila Andy. Pokud máte se vstupenkami jakýkoliv problém, ráda vám pomůže.

Petra

I   PETRA CHOMOUTOVÁ

se na mobilu nefláká, ona je na něm pracovně! Na sociálních sítích vás totiž informuje o všem, co se kolem Pole & Me děje. Ať už nás sledujete na Facebooku nebo Instagramu, díky Petře budete vždy v obraze. Během finálového večera ji určitě uvidíte cvakat a natáčet, aby nám ti, co nemohli dorazit, měli co závidět. Nestyďte se před Petrou zapózovat. Kromě sítí se snaží o naší soutěži informovat i v televizi nebo v rádiu.