INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

infopro

 INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

Soutěž má pouze jednu kategorii bez ohledu na pokročilost vystupujících. Přihlásit se může každý bez omezení věku či státní příslušnosti. Podmínkou účasti je znalost ČJ na běžné komunikační úrovni. Do finálového večera postoupí 14-16 soutěžících (v závislosti na atraktivitě přihlášek). Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, trojice nebo vícečlenné skupiny. Je to jenom na vás! 

Co očekáváme od vašeho vystoupení? Show!

Sami se rozhodněte, jak bude vaše vystoupení dlouhé, na jakou hudbu a na jaké téma. Vyberte si, co se vám líbí.

Jsme tady proto, abyste mohli popustit uzdu své fantazii a zažít vystoupení podle svých představ. Toužíte po vystoupení s kouřovou clonou? Dobře. Deset tanečníků na pódiu? Žádný problém. Draka a k tomu plamenomet? No, tak tady bychom přece jenom trochu přibrzdili… ale nějakou tu pyrotechniku už jsme úspěšně zvládli!

Věříme v soudnost našich soutěžících, proto neklademe ani žádné požadavky na kostým.

Soutěž bude probíhat na dvou tyčích značky X-pole competition o průměru 45 mm a výšce 4 m, vzdálených od sebe cca 3 m. Soutěžící uvedou v přihlášce, zda chtějí obě tyče statické, spinové, nebo jednu statickou a jednu spinovou. V případě jedné statické a jedné spinové bude spinová tyč vpravo z pohledu diváků. Gripování tyčí je povoleno, s výjimkou gripů na bázi včelích vosků, které mohou být použity pouze na tělo, nikoli na tyč. Používání rukavic a chráničů je povoleno. Pořadí jednotlivých vystoupení určí organizátoři na základě technických požadavků vystupujících. 

Soutěžící se hlásí zasláním přihlášky, která musí obsahovat obsáhlý popis vystoupení a video.

V přihlášce věnujte největší pozornost bodu “popis připravovaného vystoupení”. Organizátoři soutěže budou při výběru postupujících vycházet hlavně z vašeho popisu. Dejte si na něm proto záležet a vůbec se nebojte se pořádně rozepsat. Po přečtení vašeho textu bychom měli být schopni si alespoň přibližně představit, jaké vystoupení si pro nás připravíte.  

Přiložené video je pouze orientační a slouží jako ukázka vaší taneční úrovně a technických dovedností. Video proto nemusí být natočeno za účelem této přihlášky, akceptujeme jakýkoliv záznam z vystoupení nebo tréninku soutěžícího.

Naší prioritou je originální pojetí vystoupení, nikoliv technická náročnost jeho provedení.

Více informací a podrobný návod k vyplnění přihlášky najdete v záložce PŘIHLÁŠKA.

Ke každému vystoupení bude k dispozici světelný park a videoprojekce. Pokud si nejste jisti, zda je váš nápad možné realizovat, kontaktujte nás, prosím, na email info@pole-me.cz. Všem soutěžícím se budeme snažit vyjít maximálně vstříc a umožnit jim realizovat jejich jedinečná vystoupení.

Přihlášení do soutěže je bezplatné. Startovné hradí pouze postupující finalisté, a to z důvodu pokrytí nákladů, spojených s umožněním realizace jednotlivých vystoupení. Startovné ve výši 1 700 Kč / soutěžní číslo bude nutné uhradit do sedmi dnů od obdržení informace o postupu do finále.

Přihlášky spuštěny 1. 9. 2022 a uzávěrka přihlášek je 7. 11. 2022. Postupující budou informováni emailem 14. 11. 2022. 

Slavnostní večer proběhne v sobotu 11. 3. 2023 v prostoru La Fabrika – Komunardů 1001/30, Praha 7 – Holešovice.