PŘIHLÁŠKA FORMULÁŘ

I   PŘIHLÁŠKA

Největší pozornost věnujte v přihlášce popisu vystoupení. Organizátoři soutěže budou při výběru postupujících vycházet primárně z tohoto bodu.  Dejte si při popisu představy vašeho vystoupení opravdu záležet a nebojte se rozepsat.

Uzávěrka pro podání přihlášek: 7.11. 2022  jednotlivecdvojiceskupina
  Tomuto bodu věnujte největší pozornost z celé přihlášky. Pokuste se co nejvíce specifikovat svoji představu o tom, jak bude vaše vystoupení vypadat. Při výběru postupujících do finálového večera budeme vystoupení posuzovat hlavně na základě vašeho popisu. Dejte si proto při popisu opravdu záležet a nebojte se rozepsat.
  Pokud si nevíte rady, nabízíme vám tyto pomocné otázky. Jaká je vaše představa o vystoupení? Má vaše vystoupení nějaké téma nebo příběh? Co vás inspirovalo? V jakém stylu bude vaše show – komedie, exotic, contemporary, divadlo nebo něco úplně jiného? Budete využívat rekvizity, speciální světla, projekce, živou hudbu, pyrotechniku a tak dále? Máte vymyšlený kostým?


  Chcete nás navnadit? Přiložte k přihlášce váš moodboard.
  Moodboard může mít různou podobu, necháme na vás, zda se bude jednat o koláž fotek, o video nebo o abstraktní album. Chceme na sebe nechat dýchnout atmosféru vašeho vystoupení. Udělejte teaser pro vaše představení. Navnaďte nás i diváky na show, kterou si nebudeme chtít nechat ujít. Můžete vložit odkaz na video/album nebo vložit fotku.


  (max. 5 MB)


  Video slouží pouze pro naši orientaci ohledně vašich technických dovedností, není vůbec nutné, aby ilustrovalo vystoupení se kterým se hlásíte. Akceptujeme jakýkoliv záznam z pole dance vystoupení nebo tréninku.
  (max. 5 MB)  captcha

  Odesláním přihlášky souhlasí účastník se zpracováním poskytnutých údajů pořadatelem a s používáním veškerých záznamů a fotografií ze soutěže pro účely propagace soutěže.

  Účastník zároveň stvrzuje, že se soutěže Express Yourself účastní na vlastní nebezpečí a plně zodpovídá za svůj zdravotní stav. Pořadatel soutěže nenese zodpovědnost za případné škody na zdraví či majetku účastníků.

  Přihlášení do soutěže je bezplatné. Startovné hradí pouze postupující finalisté, a to z důvodu pokrytí nákladů, spojených s umožněním realizace jednotlivých vystoupení. Startovné ve výši 1 700 Kč / soutěžní číslo bude nutné uhradit do sedmi dnů od obdržení informace o postupu do finále.